Karma ROYAL CANIN Indoor dla kota seniora

ROYAL CANIN Indoor +7. ROYAL CANIN Indoor +7 dostępna jest w dwóch różnych opakowaniach. Pierwsze z nich to paczka o wadze cztery dziesiąte kilograma dostępna w cenie już od dwudziestu złotych a drugie opakowanie o wadze trzy i pół kilograma , gdzie jego cena rozpoczyna się już prawie od osiemdziesięciu ośmiu złotych. Ten typ karmy przeznaczony jest dla kotów po wyżej siódmego roku życia żyją w domowym zaciszu, zapobiega ona skutkom starzenia się, posiada wysoką zawartość białka, które wpływa korzystnie na futro kota. Następna kwestia to skład karmy, kolejno zawiera ona suszone białko drobiowe, mączka kukurydziana, kukurydziany gluten paszowy, kukurydza, pszenica, tłuszcz zwierzęcy, jęczmień, hydrolizowane białko zwierzęce, minerały, olej sojowy i rybny a także drożdże, fruktooligosacharydy, ekstrakt z zielonej herbaty, hydrolizat z chrząstki. A także witaminy A, D3,E1,E2, E4, E5, E6,E8.

Składniki analityczne zaś to białko surowe w dwudziestu siedmiu procentach, tłuszcz surowy – trzynaście procent, wapń i fosfor prawie po osiem dziesiątych procenta, popiół surowy ponad sześć procent. Produkt ten występuje w formie krokiecików dla kotów. Karma przeznaczona dla kotów po siódmym roku życia, gdyż w tym czasie dochodzi do procesu starzenia się i zmniejszenia aktywności fizycznej. Dochodzi również do u utraty masy mięśniowej oraz rozbudowy tkanki tłuszczowej, co prowadzić może do nadwagi. U starszych kotów zaobserwowano spadek apetytu, przyczyną tego są schorzenia stomatologiczne albo węchu i smaku. Procesu starzenia się jest przyczyną pogorszenia się funkcjonowania organizmu kota. Często występują schorzenia stawów i nerek. Zalety wynikające ze stosowania wyżej wymienionej karmy u kotów to: zredukowanie nieprzyjemnych zapachów odchodów kota, po przez pobudzeniu rozwoju dobrej flory bakteryjnej i absorpcji toksyn.

Kolejna zaleta to posiadanie w karmie specjalnego kompleks Age-Support, który opóźnia starzenie się komórek, gdyż jest bogaty w witaminę C i E, w połączeniu z polifenolami i zielonej herbaty neutralizuje wolne rodniki i właśnie w ten sposób opóźnia starzenie się komórek a także obniżona zawartość fosforu oraz sodu co wspomaga prawidłowe funkcjonowanie nerek u zwierzęcia. Karma zawiera w sobie optymalną zawartość kalorii, gdyż jest ona specjalnie dostosowana do kotów o małej aktywności, które żyją w domu. Zapewnia ona także optymalną higienę zębów u kotów zapobiegając tym samym powstawanie kamienia nazębnego. Ostatnia zaletą jest łatwe wydalanie połkniętych włosów, specjalna formuła naturalnie pobudza do wydalania włosów i zapobiega powstawaniu luk włosowatych. Firma Royal Canin jest już od ponad czterdziestu lat na rynku i oferuje nam, właścicielom kotów szeroki asortymenty produktów „Health Nutrition“, czyli zdrowe odżywianie. Wiedza o potrzebach żywieniowych naszych zwierząt domowych i ich indywidualna charakterystyka prowadzą do wyprodukowania pożywienia, które kompletne zaspokaja ich zapotrzebowanie.

Podsumowując ROYAL CANIN Indoor +7. ROYAL CANIN Indoor +7 dostępna jest w dwóch różnych opakowaniach. Pierwsze z nich to paczka o wadze cztery dziesiąte kilograma dostępna w cenie już od dwudziestu złotych a drugie opakowanie o wadze trzy i pół kilograma , gdzie jego cena rozpoczyna się już prawie od osiemdziesięciu ośmiu złotych. Ten typ karmy przeznaczony jest dla kotów po wyżej siódmego roku życia żyją w domowym zaciszu, zapobiega ona skutkom starzenia się, posiada wysoką zawartość białka, które wpływa korzystnie na futro kota.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here