zakupy

Obecnie praktycznie wszystkie sieci handlowe, zarówno te większe, jak i mniejsze, wydają gazetki promocyjne. Jest to jeden z głównych środków komunikacji sieci z klientami. Gazetki drukowane są zwykle raz w tygodniu i można je znaleźć w sklepie lub w Internecie. Nierzadko dostarczane są one również do skrzynek pocztowych.

Internetowe gazetki promocyjne są bardzo wygodne, zwłaszcza że istnieją specjalne serwisy zbierające oferty ze wszystkich sklepów, dzięki czemu można się z nimi zapoznać w jednym miejscu zamiast wchodzić na strony internetowe poszczególnych placówek. Ta forma reklamy stosowana jest nie tylko przez sieci spożywcze, ale również sklepy meblowe, markety budowlane, drogerie oraz sklepy odzieżowe.

Gazetka w sklepach Lewiatan

Udostępniana przez Lewiatan gazetka jest bardzo przejrzysta i czytelna w odbiorze. Znajdziemy w niej szereg przydatnych informacji, poczynając od nowych produktów planowanych na kolejne tygodnie aż po aktualne oferty promocyjne i akcje sezonowe. Regularne przeglądanie gazetek pozwala na bieżąco monitorować ofertę i wybrać najtańszy sklep. Można zaplanować zakupy na kolejny tydzień tak, aby móc nabyć pożądane produkty w atrakcyjnych cenach. Lektura gazetki promocyjnej może być inspiracją w kwestii przygotowywania i planowania posiłków na kolejne dni lub źródłem pomysłów na prezenty dla bliskich osób, a także impulsem do przeprowadzenia zmian w wystroju mieszkania.

Dzięki gazetkom możliwe jest oszczędzanie na codziennych zakupach. W wielu przypadkach opłaca się zrobić nawet większe zapasy produktów, na które aktualnie jest promocja. Należy tylko pamiętać, aby były to rzeczy o relatywnie dużej trwałości, gdyż nadmierne kupowanie nietrwałych towarów po atrakcyjnych cenach może w efekcie końcowym nie przynosić żadnych oszczędności. Trzeba też odpowiednio wyważyć korzyści z zakupów po promocyjnych cenach w kilku sklepach z kosztami, jakie wiążą się z taką wyprawą. Czasem warto odpuścić niektóre promocje i zrobić zakupy w dwóch, maksymalnie trzech sklepach, zamiast polować na promocje jeżdżąc po całym mieście.

Wiele osób chętnie i skrupulatnie zbiera gazetki i czerpie prawdziwą przyjemność z oglądania ich, dlatego sieci handlowe bardzo dbają o to, aby były one atrakcyjne nie tylko z punktu widzenia prezentowanej oferty asortymentowej, ale także wizualnie. Dobrze i profesjonalnie przygotowana gazetka może przynieść sprzedawcy bardzo wymierne korzyści w postaci zwiększonego popytu na oferowane przez niego towary i większego stopnia przywiązania klienta do marki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here