Max Czornyj

Max Czornyj to osoba, która doskonale znana jest większości polskich czytelników. Jeden z najbardziej uzdolnionych autorów, który pisze mroczne opowieści. Jeżeli ktoś jeszcze nie miał szansy na to, aby poznać tego niezwykłego pisarza, to ma dużo do nadrobienia. Jego książki to wielkie emocje i niesamowita fabuła, a do tego niesamowici bohaterowie. A pomyśleć, że Max Czornyj, ten uzdolniony, młody człowiek praktykował prawo w Polsce i we Włoszech, więc tak naprawdę nie ma typowego wykształcenia związanego z pisaniem. W jego przypadku to na szczęście żaden problem.

„Sezon drugi”

Jest to jedna z najnowszych, ciesząca się popularnością książka Maxa Czornyja, którą kupić można na stronie https://matfel.pl/tra-pol-299655-Max-Czornyj.html. Specjaliści mówią, że jest to pierwsza książka od dłuższego czasu w dorobku literackim tego autora, która odbiega schematem od innych jego powieści. Nie ma tu wielu drastycznych elementów. Jest za to misternie skonstruowana zagadka kryminalna, która prowadzi do szokującego i zaskakującego finału. Ewa – główna bohaterka – będzie miała okazję do tego, aby w końcu spełnić swoje marzenie. Została zaproszona do drugiego sezonu reality show, które cieszy się wielką popularnością. Poprzedni sezon zakończył się śmiercią Sary – głównej gwiazdy. Jakie są zasady tego programu? Zasad nie ma! Wystarczy tylko pozwolić, aby kamery obserwowały twoje życie na okrągło. O losie uczestników show decydują widzowie. Partnerem Ewy w programie ma być Michał. Czy jego intencje są czyste? Okazuje się, że nie. Mężczyzna chce zgłębić tajemnicę śmierci poprzedniej uczestniczki. Czy to czas na to, aby Ewa zaczęła martwić się o swoje życie? W szczególności, jeżeli weźmie się pod uwagę tajemnicze powiązanie między nią a zmarłą…

„Terror”

Max Czornyj nie raz udowodnił, że ciężko przewidzieć jego kolejny krok. W szczególności, jeżeli chodzi o pisanie książek. Tym razem też ma swoim czytelnikom do zaoferowania zupełnie inną opowieść. Otóż zbliża się koniec świata – chyba, że zostaną spełnione żądania terrorystyczne. Jak łatwo się domyślić – nikt nie chce tego zrobić. Wszystkie służby zostają zatrudnione do działania, aby doprowadzić do wyjaśnienia zagadki. W tym także inspektor Adam Knap, który staje do walki z terrorem. Czy uda mu się ze wszystkim poradzić? Do tego dochodzą politycy, którzy przy tej tragicznej okazji chcą zdobyć jak największą popularność wśród swoich wyborców. Mieszkańcy Warszawy jeszcze nie wiedzą, z czym przyjdzie im się zmierzyć. Powieść Maxa Czornyja wprawi wszystkich w zdumienie. W szczególności, że takiego finału nikt nie jest w stanie przewidzieć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here