Szukasz męskiego portfela dla siebie lub na prezent? Podpowiadamy gdzie go kupić!

0
1296

Szukając odpowiedniego portfela potrafimy spędzić w galerii handlowej nawet kilka godzin. Szukamy dobrej jakości wykonania, ponadczasowego designu, no i przede wszystkim praktycznych funkcji, w które wyposażony powinien być dodatek. Zależy nam na jego trwałości i wytrzymałości na uszkodzenia. Nie bez powodu najczęściej skupiamy się więc na portfelach skórzanych. Niestety, w stacjonarnych sklepach często okazuje się, że ceny takich produktów nie są zbyt atrakcyjne. O wiele korzystniejsze wydają się zakupy w Internecie. Trzeba tylko znaleźć sklep, który umożliwi korzystny zakup upatrzonego dodatku.

Szczegółowo opisane produkty, szybka wysyłka, dokładne zdjęcia portfeli – to wszystko znaleźć możemy w polecanych butikach online z galanterią skórzaną. Dzięki takim sklepom nie trzeba nawet wychodzić z domu, by cieszyć się wymarzonym egzemplarzem portmonetki. Tanie portfele są w nich w nich dostępne cały czas, a czasowe promocje i wyprzedaże jeszcze bardziej zaniżają proponowane ceny.

męskiego portfela

Zanim jednak cokolwiek zamówimy, warto zastanowić się, na co w ogóle zwracać uwagę przy zakupie męskiego portfela. Co jest ważne, a co wręcz niezbędne? Podpowiadamy!

Portfele męskie – na co zwrócić uwagę kupując wymarzony model?

Wydaje się, że przede wszystkim liczy się wielkość skórzanego portfela męskiego. Jego rozmiar przekłada się oczywiście na  ilość przegródek, w których można schować pieniądze, dokumenty i wizytówki. Jeśli przyszły właściciel stawia na klasykę i często korzysta z gotówki, a rzadziej z karty bankomatowej, duży męski portfel będzie dla niego idealny. Kiedy jednak w użyciu jest raczej  karta bankomatowa, idealnym rozwiązaniem jest tak zwany slim wallet. Ten zgrabny i cienki model portfela stanowi najlepsze rozwiązanie w przypadku minimalistów i mężczyzn podążających za najnowszymi trendami. Cienkie portfele męskie nie są może tak pojemne, jak standardowe wzory, ale nadrabiają oryginalnym designem.

Portfele męskie

Kolejną sprawą, na którą warto zwrócić uwagę przy wyborze portfela jest oczywiście jego  kolorystyka. W tej kwestii wiele zależy jednak od gustu i indywidualnych preferencji. Jeśli ktoś lubi stonowane kolory, powinien zdecydować się na czarny albo brązowy model. Najbardziej uniwersalny, bezpieczny i klasyczny. Kiedy jednak przyszły użytkownik nie obawia się eksperymentów stylizacyjnych i tych związanych z dodatkami – może postawić na dodatek o zdecydowanej barwie albo taki, który ozdabiają konkretne motywy. Oryginalne wzory portfeli najliczniej występują w ofercie damskiej. Panie mają do wyboru zarówno portfele w kwiaty, jak i portfele o orientalnych czy zwierzęcych mozaikach. Panowie też znajdą jednak coś dla siebie. Wystarczy wyrazisty kolor, na przykład granat albo butelkowa zieleń, by dodatek od razu nabrał wyrazu.

Materiał wykonania twojego portfela, to podstawa, jeśli chcesz cieszyć się nim kilka sezonów

Materiał portfela

Bez względu na to czy portfel będzie w kolorze brązu, granatu czy ozdobiony wzorem- najważniejszy i tak jest materiał jego wykonania. Najtrwalsze produkty, to oczywiście te wykonane ze naturalnej skóry. Decydując się na zakup skórzanej portmonetki, zyskujemy dodatek mocny, odporny na uszkodzenia i przede wszystkim – jakościowo doskonały. Naturalna skóra uważana jest zresztą za najszlachetniejszy materiał wykonania. Prezentując portfel z niej wykonany, dajemy o sobie świadectwo. Ludzie postrzegają nas, jako osoby z klasą.

Dodatki ze sztucznych tworzyw dość szybko się niszczą. Nie bez przyczyny właściciele takich akcesoriów co jakiś czas je wymieniają. Z kolei portfele ze skóry są trwałe i ponadczasowe. Co istotne, nigdy nie wychodzą też z mody. Jeden wzór portfela z dumą używać można nawet przez kilka sezonów. Ponadto, połączenie skórzanego produktu z atrakcyjną ceną jest możliwe. Jak już zostało wspomniane na początku, wystarczy dobrze się rozejrzeć i poszukać ciekawych ofert w Internecie.

Portfele RFID – modele, które cieszą się coraz większą popularnością

Na rynku galanterii skórzanej coraz częściej pojawiają się też portfele RFID. Na czym polega ich tajemnica i dlaczego cieszą się coraz większą popularnością? By zrozumieć mechanizm ich działania, najpierw należy sobie wytłumaczyć czym jest technologia RFID…

Portfele RFID

Technologia RFID, to technika przesyłania danych, dzięki której jesteśmy w stanie płacić zbliżeniowo za zakupy. Cały proces bazuje tutaj na czytniku i tak zwanym dekodowania obiektu, na przykład karty płatniczej. Urządzenia wyposażone w omawiany system może wysyłać i odbierać konkretne informacje. I choć technologia ta, to duże ułatwienie i innowacyjne rozwiązanie praktykowane na całym świecie, w pewnych sytuacjach może być zagrożeniem. Wystarczy, że w odpowiedniej odległości ktoś przyłoży do naszej karty czytnik.

Nic dziwnego, że producenci galanterii skórzanej w pewnym momencie stwierdzili, że portfele zapobiegające  niechcianym upływom z konta, to znak naszych czasów. Dzięki nim zyskujemy zabezpieczenie karty płatniczej przed działaniem urządzeń zewnętrznych. Specjalna konstrukcja  blokująca uniemożliwia uzyskanie danych przez osoby trzecie. Co istotne, portfele z technologią RFID wcale nie różnią się od klasycznych modeli. Wizualnie wyglądają tak samo. Te pierwsze służą jednak nie tylko do przechowywania gotówki i wizytówek, ale stanowią także pewną ochronę danych.

portfela męskiego RDIF

Osoby, którym zależy na bezpieczeństwie, na pewno powinny przemyśleć zakup nowoczesnego portfela męskiego RDIF. Mężczyźni, którzy nie boją się współczesnych zagrożeń mogą oczywiście pozostać przy klasycznych modelach. Ostatecznie wiele zależy przecież od indywidualnych potrzeb, gustu i stylu. Podsumowując wszystkie powyższe informacje i odpowiadając na pytanie tytułowe, można stwierdzić, że zarówno modne, jak i solidne portfele męskie znajdziemy dziś w Internecie i w stacjonarnych sklepach z galanterią. Pierwsze rozwiązanie jest jednak o tyle korzystniejsze, że daje nam możliwość zaoszczędzenia czasu i pieniędzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here