To sprawi, że twój mężczyzna będzie szczęśliwy

Gdy kupujesz prezenty dla niego, musisz wziąć pod uwagę naprawdę wiele czynników. Jego charakter, hobby, pasje, jak i sposób spędzania czasu. Jeśli zaznajomisz się z tymi wszystkimi aspektami, istnieje duże prawdopodobieństwo, że sprawisz mu idealny prezent. My podpowiadamy jaki typ prezentów uszczęśliwi prawie każdego faceta. Zatem, do dzieła!

Czas z kolegami

Tak, dobrze przeczytałaś. On ma prawo do swoich przyjaźni i spędzania czasu z kolegami. Nie jest to ani zdrada ciebie, czy zamach na wasz związek. Co jak co, ale zabranianie bliskiej nam osobie kontaktu z ważnymi dla niej ludźmi to czysty idiotyzm. Unikajmy tego i zaplanujmy naszemu mężczyźnie najlepsze spotkanie z kolegami, jakie mógłby sobie wymarzyć. Może spotkanie w pubie połączone ze wcześniejszymi ciekawymi rozrywkami? Idealnie sprawdzi się paintball, strzelnica, czy escape room.

Ciekawa gra na konsolę

Wydaje się, że gry to prezent idealny. I chyba tak faktycznie jest. W końcu same w sobie zapewniają dobrą rozrywkę i oderwanie się od rzeczywistości na kilka godzin. Dobra gra to czysta przyjemność. Wystarczy, że wypytasz się trochę, w jakie gry chciałby pograć i sprawdzisz, czy te konkretne tytuły są dostosowane do konsoli, jaką posiadacie. I tutaj właściwie kończy się twoja rola. Reszta należy do niego.

Elektroniczne zabawki

Mężczyźni lubią gadżety. Nie mówimy, że wszyscy, ale z pewnością ich większa część. Gadżety, które uwielbiają mogą być związane z survivalem, ale także elektroniką. To dobry pomysł na prezent, o ile faktycznie znamy się w temacie i wiemy co by go uszczęśliwiło. W innym przypadku, zamiast miłej niespodzianki możemy zaliczyć przerażającą wpadkę.

Inwestowanie w pasje

Gdy nasz mężczyzna ma pasję, kupowanie prezentów staje się bajecznie proste. W końcu mieszkamy z nim i wiemy, co ma, a czego nie ma. Wystarczy chwila rozmowy, by przekonać się, co naprawdę by go uszczęśliwiło. Może prenumerata ulubionego branżowego pisma? Może gadżety, które mu się przydadzą? Może książka zawierająca przydatne informacje? Może kurs, który mu się marzy? Możliwości jest naprawdę wiele.

Bony

Bony to też dobry pomysł na prezent. W końcu kupując bon do jego ulubionego sklepu, tak naprawdę dajemy mu wolną rękę. Dzięki temu wybierze to, co będzie szczególnie mu odpowiadało. A nie da się ukryć, że sam sprawi, sobie najlepszy i najbardziej trafiony prezent. Możemy kupić bon do sklepu sportowego, do sklepu odzieżowego, do księgarni, czy do sklepu z grami komputerowymi. Ogółem do każdego miejsca, w którym kupi naprawdę coś fajnego dla siebie.

Prezenty dla niego powinny być dostosowane do jego pasji i potrzeb. Warto zrobić wcześniejszy wywiad, by naprawdę kupić to, co potrzebne. Nie da się ukryć- najlepsze prezenty to takie, z których się korzysta. Wszelkie łapacze kurzu są już od wielu lat passe. I dobrze. Zaczynamy cenić sobie jakość i funkcjonalność, a to świadczy o nas jak najlepiej. Prezent nieprzydatny nie spełnia swojej funkcji, a dodatkowo tylko zagraca mieszkanie osoby obdarowanej. A wyrzucić nie wypada, więc co zrobić?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here