Karta podarunkowa Blizzard
Blizzard Entertainment to amerykański producent gier komputerowych działający na rynku od początku lat 90. Wiele jego produkcji uzyskało status kultowych, w tym Warcraft, StarCraft, Diablo czy Overwatch. Blizzard realizuje nowoczesny model sprzedaży, w którym zarówno ich gry, jak i rozszerzenia do tych gier mogą być kupowane za pośrednictwem wirtualnego konta. Karta podarunkowa Blizzard jest jednym ze sposobów na jego szybkie doładowanie. Zobacz, gdzie kupić i jak wykorzystać taką kartę.

Karta podarunkowa Blizzard – jak to działa?

Karta podarunkowa Blizzard działa na tej samej zasadzie, co karta podarunkowa Google Play czy inne karty tego typu. By za jej pomocą zasilić saldo, potrzebne jest konto Blizzard. Takie konto możemy założyć bezpłatnie. Do założenia konta oraz do zrealizowania karty podarunkowej niezbędne jest jednak połączenie z internetem. Jeśli masz już konto oraz kartę, zaloguj się do swojego profilu i przejdź na stronę blizzard.com/code. Tam należy wpisać kod z karty – to wystarczy, by środki o wartości karty przelać na swoje wirtualne konto i móc za ich pomocą dokonywać zakupów w internetowym sklepie Blizzarda.

Gdzie można kupić kartę podarunkową Blizzard?

Karta podarunkowa Blizzard dostępna jest w wielu punktach, podobnie jak karta podarunkowa Google Play, Netflix, Amazon i inne karty tego typu. Można je dostać w sklepach z elektroniką (MediaMarkt, Media Expert, Komputronik itp.), w Empikach, salonikach prasowych Kolportera, supermarketach Tesco i Auchan oraz sklepach sieci Żabka.

W przeciwieństwie do innych wspomnianych kart, jak karta podarunkowa Google Play czy Allegro, karty Blizzarda dostępne są tylko w nominałach podanych w euro, ponieważ sklep tej firmy nie prowadzi sprzedaży w złotówkach. Możemy więc nabyć kartę Blizzarda o wartości 20, 50 lub 100 euro, natomiast ich ceny (w złotówkach) mogą się wahać, w zależności od kursu waluty.

Na co można wykorzystać kartę podarunkową Blizzard?

Środki z karty przelane na konto w serwisie Blizzard można wykorzystać na dwa sposoby. Można za nie zakupić nowe gry tego producenta albo dodatki i usługi dostępne dla gier, jakie mamy już w swojej kolekcji.

W tym drugim przypadku są to na przykład niedostępne w standardowej rozgrywce zwierzaki czy wierzchowce do World of Warcraft, pakiety kart do Hearthstone, nowe skórki do postaci z Heroes of the Storm, dodatkowe misje do StarCraft II czy nowa klasa postaci w Diablo III.

Karta podarunkowa Blizzard to dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą doładować swoje saldo, nie chcąc jednocześnie używać do tego karty kredytowej. Poza tym – jak wskazuje sama jej nazwa – to dobry pomysł na prezent dla gracza. Może on swobodnie dysponować środkami na karcie, która została mu podarowana. Nie musimy znać kolekcji jego gier ani preferencji co do nowych tytułów. Obdarowany samodzielnie zdecyduje, jaką grę od Blizzarda nabędzie – albo postanowi wykorzystać pieniądze z karty na zakup rozszerzeń do już posiadanych gier. A ponieważ Blizzard jest producentem uznanych i popularnych tytułów, na pewno znajdzie coś dla siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here